Czujnik temperatury spalin opel zafira b

Czujniki we współczesnych samochodach należy utrzymywać w jak najlepszym stanie, ponieważ od nich zależy bezpieczeństwo na trasie, a w niektórych modelach uszkodzony wykrywacz nie pozwoli nawet uruchomić pojazdu. Jednym z ważniejszych elementów kontroli auta są czujniki temperatury spalin. Przyjmuje się, że należy je wymieniać po 250 tysiącach km. przebiegu samochodu ze względu na narażenie ich na działanie wysokich temperatur oraz zmiennych drgań. Dlatego tak ważne jest, aby trzymać się tej zasady dla zachowania odpowiedniego stopnia bezpieczeństwa.
Praca tego czujnika polega na wysyłaniu informacji o wysokości stopni Celsjusza na konkretnym odcinku mechanizmu wylotowego prosto do systemu sterującego silnikiem. Pozwala to kontrolować układ recyrkulacji spalin oraz odnowę filtra cząstek stałych. Dodatkowo, pozytywnie wpływa na proces spalania paliwa, co jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem.
Nasza oferta obejmuje czujnik temperatury spalin Opel Zafira B. Został on zaprojektowany specjalnie z myślą o tym modelu samochodu, dzięki czemu będzie się bezproblemowo sprawdzał na każdej trasie. Wysoka odporność na ciepło oraz urazy mechaniczne tego elementu systemu kontrolującego jest jedną z jego głównych zalet – zwiększa wytrzymałość i żywotność produktu. Dodatkowo zapewnia bardzo precyzyjne pomiary, ważne ze względu na prawidłowe funkcjonowanie całego pojazdu. Nie naraża na usterki, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie komfortu jazdy.
Parametry, które czujnik temperatury spalin Opel Zafira B stosuje podczas swojej pracy, to przede wszystkim: pomiar wartości, zakres temperatury pracy, czułość i dokładność. To niezawodne urządzenie występuje w wersjach cienkowarstwowych oraz grubowarstwowych z dodatnim lub ujemnym współczynnikiem temperaturowym. Jego czułość jest mierzona przez stosunek wartości rezystancji przy 100°C do rezystancji w temperaturze 0°C.
Polecamy czujniki pochodzące od najlepszych producentów w branży, którzy mogą pochwalić się długoletnią działalnością oraz najwyższą jakością produktów. W ten sposób gwarantujemy dostarczenie urządzeń mogących służyć przez długi czas w pojazdach Opla. Ponadto dla zapewnienia wygody naszych klientów przygotowaliśmy błyskawiczną, maksymalnie dwudniową wysyłkę kurierską zamówionych czujników pod dowolnie wskazany adres.
W razie zainteresowania naszą ofertą czujnika temperatury spalin do Opla Zafira B w konkurencyjnej cenie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy pozostałych szczegółowych informacji.